Stel cookie voorkeur in

Het team

Contactinfo team Troubadour Elden

Alle teamleden

Andries Beeftink

Conciërge

Aanwezig: dinsdag & donderdagochtend

andries.beeftink@debasisfluvius.nl

Bonny Jansen

Administratief medewerker

Aanwezig: woensdagochtend

bonny.jansen@debasisfluvius.nl

Caroline Kamerling

Onderbouw - Kolibries

Aanwezig: maandag t/m donderdag

caroline.kamerling@debasisfluvius.nl

Desea van Muijen

Middenbouw - Paradijsvogels

Aanwezig: maandag t/m woensdag

desea.vanmuijen@debasisfluvius.nl

Ellen de Ronde

Intern begeleider

Aanwezig: dinsdag & donderdag

ellen.deronde@debasisfluvius.nl

Ellen van Wesemael

Onderbouw - Toerako's

Aanwezig: maandag t/m woensdag

ellen.vanwesemael@debasisfluvius.nl

Emke Vogelaar

Ondersteunende taken

Maandag t/ woensdag

emke.vogelaar@debasisfluvius.nl

Frank Futselaar

Bovenbouw - Toekans

Aanwezig: woensdag

frank.futselaar@debasisfluvius.nl

Janneke Heikens

Middenbouw - Paradijsvogels

Aanwezig: maandag t/m woensdagochtend en donderdag & vrijdag

janneke.heikens@debasisfluvius.nl

Kim van Zeben

Bovenbouw - Toekans

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

kim.vanzeben@debasisfluvius.nl

Math Smeets

Directie

Aanwezig: maandag t/m donderdag

math.smeets@debasisfluvius.nl

Rachel De Hair

Bovenbouw - Kookaburra's

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

rachel.dehair@debasisfluvius.nl

Vera Berends

Middenbouw - Flamingo's

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

vera.berends@debasisfluvius.nl

Yvonne Slump

Toerako's

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

yvonne.slump@debasisfluvius.nl