Stel cookie voorkeur in

Het team

Contactinfo team Troubadour Elden

Alle teamleden

Amber Adegeest

Bovenbouw en Onderbouw

di woe do onderbouw

vrij onderbouw en bovenbouw

Amber.jansen-adegeest@floresonderwijs

Andries Beeftink

Conciërge

Aanwezig: dinsdag & donderdagochtend

andries.beeftink@floresonderwijs.nl

Bonny Jansen

Administratief medewerker

Aanwezig: woensdagochtend

bonny.jansen@floresonderwijs.nl

Caroline Kamerling

Onderbouw - Kolibries

Aanwezig: maandag t/m donderdag

caroline.kamerling@floresonderwijs.nl

Ellen de Ronde

Intern begeleider

Aanwezig: dinsdag & woensdag

ellen.deronde@floresonderwijs.nl

Ellen van Wesemael

Middenbouw - Paradijsvogels

Aanwezig: maandag t/m woensdag

ellen.vanwesemael@floresonderwijs.nl

Emke Vogelaar

Ondersteunende taken

woensdag t/m vrijdag

emke.vogelaar@floresonderwijs.nl

Janneke Heikens

Middenbouw - Paradijsvogels

Aanwezig: maandag t/m woensdagochtend en donderdag & vrijdag

janneke.heikens@floresonderwijs.nl

Kim van Zeben

Bovenbouw - Toekans

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

kim.vanzeben@floresonderwijs.nl

Math Smeets

Directie

Aanwezig: maandag t/m donderdag

math.smeets@floresonderwijs.nl

Rachel De Hair

Bovenbouw - IJsvogels

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

rachel.dehair@floresonderwijs.nl

Vera Berends

Middenbouw - Flamingo's

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

vera.berends@floresonderwijs.nl

Yvonne Slump

Onderbouw - Toerako's

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

yvonne.slump@floresonderwijs.nl